ما در ملی پیامک عاشق همکاری با کسب و کارهای کوچک هستیم، به خصوص رستوران ها، فست فود ها و کافی شاپ ها. در واقع، همین کسب و کار های کوچک، تعداد بسیار زیادی از مشتریان پنل اس ام اس ملی پیامک را تشکیل می دهند که هر روزه با ارسال پیامک  سعی می کنند مشتریان را به استفاده از سرویس ها و امکاناتشان دعوت کنند تا بتوانند میزان سود حاصل از فروش خود را افزایش دهند.

مطمئناً، فروش بیشتر خرید سامانه پیامکی و بالا بردن سود حاصل از فروش همان چیزی است که همۀ ما می خواهیم، اینطور نیست؟ ارتقا و رشد تجارت، رضایت مشتریان و در نهایت وفاداری به برند، اهداف مشترک تمامی کسب و کارها محسوب می شوند.

خب، حدس بزنید چه می خواهیم به شما بگوئیم؟ سامانه پیام کوتاه ملی پیامک می تواند اس ام اس تبلیغاتی به شما در رسیدن به این اهداف چگونه ترافیک سایت را افزایش دهیم؟ تجاریتان کمک کند. اگر می خواهید این سه هدف تجاری خود را محقق کنید، پیشنهاد می کنیم که نکات زیر را با دقت مطالعه نمایید.

به مشتریان وفادار خود جایزه بدهید

آیا می خواهید پنل نمایندگی اس ام اس در کافی شاپ یا رستوران خود قرعه کشی برگزار کنید؟ با ارسال یک پیامک مشتریان خود را از این موضوع با خبر سازید. همچنین، می توانید برای مشتریان وفادار خود امتیاز ویژه ای قائل شوید.Blog melipayamak با ارسال اس ام اس های ویژه به آنها می توانید کدی را در اختیارشان قرار دهید تا شانس بیشتری در قرعه کشی داشته باشند.

کافیست آنها پیامک دریافتی شما را نشان وبلاگ آموزشی پرتال دهند تا بتوانند در قرعه کشی شما شرکت کنند.

ارسال کدهای کوپن تخفیف

مطمئناً portal.ir/small-package بیشتر مشتریان شما از کوپن های تخفیف پیامکی تان استقبال می کنند.چگونه آمار گوگل خود را بیشتر کنیم کافیست برای نوشیدنی ها یا برخی از خوراکی هایتان تخفیف ویژه قرار دهید و ببینید که چگونه مشتریان به رستوران یا کافی شاپ شما وارد می شوند.

به مناسبت سال تحصیلی جدید، رستوران ما در هفته اول مهر تمام نوشیدنی های خود را ۴۰% تخفیف به ارائه می دهد. منتظر شما هستیم.

اطلاع رسانی از رویدادها

آیا در مارکتینگ  رستوران یا کافی شاپ خود موسقی زنده برگزار می کنید؟ آیا برنامه ای برای نمایش نامه خوانی یا استندآپ کمدی دارید؟ با ارسال یک پیامک مشتریان کافه خود را مطلع سازید. مثلاً می توانید پیامکی به شکل زیر ارسال کنید:

اجرای استندآپ کمدی توسط بهترین کمدین های ایران! در کافه ما. چهارشنبه ساعت ۱۸ – منتظر حضورتان هستیم.

اگر صاحب رستوران سئو نوین یا کافی شاپ هستید و می خواهید از سامانه پیامک برای کسب تبلیغ سایت در گوگل و کار خود استفاده نمایید. پیشنهاد می کنم حتماً مقالات مزایا و کاربردهای سامانه پیام کوتاه برای رستوران و مزایا سامانه پیام کوتاه برای کافی شاپ را مطالعه نمایید. مطالعه این دو مقاله  می تواند دید خوبی نسبت به بازاریابی پیامکی به شما دهد.