اپراتورهای تلفن همراه اول کشور به مشتریان خود سرویس‌های پیامکی مختلفی را ارائه می‌دهند که به نام خدمات ارزش افزوده شناخته می‌شوند. به این ترتیب از طریق پیامک خدمات مختلفی به مشتریان ارائه می‌شود و در ازای آن مبلغی از شما دریافت می‌گردد. مشتری با این خدامت می‌تواند در جریان اخبار روز قرار بگیرند ، در بازی‌ها و مسابقات مختلف پیامکی شرکت کند و حتی پیامک‌های آموزشی دریافت نماید. شکی نیست که چنین خدماتی می‌تواند به مشتری کمک کرده و امکان دسترسی سریع‌تر و ساده‌تر به اطلاعات مختلف را برای او فراهم آورد. ولی متاسفانه اطلاع‌رسانی دقیقی در مورد این خدمات و نحوه فعال‌سازی و غیر‌فعال‌سازی آنها انجام نشده است و همین باعث شده بسیاری از افراد از این سرویس‌ها ناراضی باشند. با شماره گیری #۸۰۰* می توانید پیامک های تبلیغاتی اوپراتورهای ایرانسل و همراه اول را غیرفعال نمایید.

تا به امروز بسیاری از افراد از ما درخواست کرده‌اند تا طریقۀ غیرفعال‌سازی سرویس‌های پیامکی مختلف را در اختیار آنها قرار دهیم. با توجه به این موضوع تصمیم گرفتیم لیستی از سرویس‌های پیامکی مختلف همراه با طریقۀ فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی آنها در اختیار شما قرار دهیم. لازم به ذکر است که این لیست شامل آن سرویس‌های پیامکی می‌شود که اکثر کاربران در مورد آنها از ما سوال کرده بودند و آن سرویس‌هایی که بیشترین استفاده را در بین کاربران دارند. بنابراین در صورتی که شما به کدهای فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی خدمات ارزش افزوده دیگری نیاز دارید، کافی است از طریق قسمت نظرات درخواست خود را ثبت نمایید تا سرویس مربوطه را به لیست خود اضافه نماییم.

همراه اول

لیست برخی از خدمات ارزش افزوده همراه اول را در جدول زیر برای شما آورده‌ایم. برای فعال‌سازی یا غیرفعال‌سازی این سرویس‌ها باید یکی از کدهای مربوطه را به شمارۀ ارائه شده ارسال فرمایید. در صورتی که سرویس مورد نظر شما در لیست نیست، برای غیرفعال کردن آن کلمۀ off را به شمارۀ مربوطه ارسال نمایید. اگر از این طریق نتیجه نگفتید، کد غیرفعال‌سازی سرویس مربوطه را در بخش نظرات درخواست کنید


نام سرویس

شمارۀ مربوطه

کد فعال‌سازی

کد غیرفعال‌سازی

حمایت از تیم ملی

۹۰۹۰
۹۰۹۸

۱

off

آیه روز

۲۰۱۰

آیه
AYE

آیه خاموش
AYEOFF
AYECANCEL

قیمت ارز و طلا

۲۰۵۰

ارز
ARZ

ارز خاموش
ARZ Off

گنجینه واژگان

۲۰۲۲

لغت
LOGH

لغت خاموش
LOGH OFF

درسهای انگلیسی

۲۰۲۸

بله
YES

بله خاموش

آموزش انگلیسی مقدماتی

۲۰۵۰

مبتدی
BASIC

مبتدی خاموش
BASIC OFF

آموزش زبان انگلیسی متوسطه

۲۰۵۲

متوسط
Int

متوسط خاموش
Int off

آموزش زبان انگلیسی پیشرفته

۲۰۵۰

پیشرفته
ADV

پیشرفته خاموش
ADV OFF

تعیین سطح زبان انگلیسی

۲۰۵۰

آزمون
ok

آزمون خاموش
Off ok

اخبار انگلیسی

۲۰۵۳۱

اخبار انگلیسی
News

اخبار انگلیسی خاموش
news Off

درسهای فرانسوی

۲۰۲۰۰

بله
YES

بله خاموش

نکات کنکوری

۲۰۵۰

کنکور
KONKOR

کنکور خاموش
KONKOR Off

آشنایی با مکان‌های مسافرتی ایران

۲۰۱۱۱۰

on

off

نامعلوم

۹۰۴۵
۲۰۱۱۵
۲۰۲۴۵
۲۰۲۴۷
۲۰۲۴۷
۲۰۲۷۲
۲۰۲۷۵
۲۰۲۷۵
۲۰۱۴۰۱
۲۰۱۸۰۰
۲۰۲۲۵۴
۲۰۲۲۵۴
۲۰۲۲۵۴
۲۰۳۷۶۴
۲۰۳۹۷۱
۶۰۸۰۰۳
۹۸۶۰۸۸۸۸۵

on

off

آشنایی با مکان‌های مسافرتی ایران

۲۰۱۱۱۰

on

off